חטיבת Privera

שירותי הגנת הפרטיות

אנחנו ב-Privera מספקים שירותי מומחה בתחום ה-Data Protection שיכולים לכסות אתכם מקצה לקצה.

  • לא תפלו בין הכיסאות – נספק מומחים ודוברי שתי השפות – טכנולוגיות מערכות המידע והבנה מעמיקה בתחום המשפטי שיבצעו עבורכם את העבודה.
  • הצוות שלנו מוביל בתחומו, בקיא ומשפיע בתחום ה-DP, וידאג שתהיו עדכניים לדרישות המשתנות
  • כיסוי מלא 360 מעלות – יעוץ וליווי וסיוע במימווש ההמלצות

מאז 2017 אנחנו מלווים את לקוחותינו בתחום הגנת המידע והפרטיות, ומסייעים ללקוחות להיות בטוחים יותר ולעמוד בתקנות המקומיות והבינלאומיות. לאור הדרישה ההולכת וגוברת בשוק לשירותי ייעוץ בתחומי הגנת הפרטיות, הקמנו בשנת 2021 את המותג Privera, שיתמקד באופן בלעדי במתן שירותים אלו.

הצוות שלנו מורכב ממומחים בעלי ידע רב-תחומי במערכות מידע, טכנולוגיה, משפט ופרטיות, ניהול סיכונים וניהול משברים, ובעלי ניסיון רב בליווי ארגונים לעמידה בהוראות רגולטוריות ותקנים שונים, מהארץ ומהעולם.

מדד Privera

פיתחנו כלי שבוחן בפשטות את מידת עמידת הארגון שלך בתקנות הגנת הפרטיות.

למילוי השאלון:

לפרטים נוספים ויצירת קשר!

ביקורת פרטיות: Audit

סקר הפרימיום מספק פתרון מקיף שנתפר במיוחד עבור הלקוח, סביבתו העסקית והטכנולוגית, והוראות הדין הרלוונטיות הספציפיות החלות עליו.
הסקר כולל בחינות רוחב ועומק של מערכות ומאגרי המידע ודרכי ההגנה עליהם בכל שלושת הרבדים הארגוניים: תהליכים עיסקיים, אנשים וטכנולוגיות מידע.
הסקר יציג בפני הארגון את מצבו הנוכחי בהיבטי אבטחת המידע והגנת הפרטיות, יפרט את המשמעויות העיסקיות, הטכנולוגיות והמשפטיות של הפערים שיתגלו, ויציג תכנית פעולה לעמידה מלאה בכל הוראות הדין הרלוונטיות.

סקר סיכונים ו- DPIA

ביצוע סקר סיכונים תקופתי עשוי להיות תעודת הביטוח לשגרה נעימה וייצרנית. סקר סיכונים טוב ומקיף עשוי לחשוף חולשות שקיימות בביזנס, והתייחסות מתאימה אל הסיכון יכולה למנוע משבר שעלול להכביד מאוד על העסק עד כדי שיתוקו וסגירתו. בצוות שלנו מומחי ניהול סיכונים בעלי נסיון של עשרות שנים ויכולת לספק לכם את המעטפת המתאימה ביותר לתאבון של העסק שלכם לסיכון.

DPOaaS

אם הארגון שלכם מנהל מידע רגיש, אם הבנתם שאי אפשר להפיל את תפקיד ה-DPO כנע"ת על היועץ המשפטי או ה-CISO, או אם קיבלתם החלטה שאתם מעוניינים למנות DPO מקצועי – אנחנו כאן בשבילכם! שירותי ה-DPOaaS שלנו יספקו לכם בנוסף לאיש המקצוע המתאים ביותר עבורכם – במשרה חלקית או מלאה, גם מעטפת מקצועית מלאה ותומכת של כל צוות המומחים שלנו, לכל מה שה-DPO יזדקק לו.

ליווי מקצועי של DPO

גם המומחים הכי גדולים, צריכים מידי פעם להתייעץ עם קולגות. שירות הליווי המקצועי שלנו הינו שירות יחודי שנועד לתמוך בבעלי התפקידים בארגון (יועמ"ש, ממונה הגנת פרטיות, ממונה אבטחת מידע). אנו נהיה הכתובת לכל השאלות המקצועיות שלכם בנושאי הגנה על הפרטיות, ונהיה שם בשבילכם לטובת חשיבה משותפת, סיעור מוחות או סתם התייעצות.

ייעוץ בתחום הגנת הפרטיות

עומדים לפתח מערכת AI חדשה? חושבים על שינוי ארגוני? מתכוננים לביקורת או צריכים להציב מצלמות אבטחה? אנו כאן כדי ללוות אתכם בכל פעילות, שאלה או התלבטות, ונהיה שם על מנת לסייע לכם לממש תכנון לפרטיות כבר מהרגע הראשון, ולחסוך הרבה כאב ראש עתידי.

ניהול משברי סייבר ופרטיות

גם אם ניהלתם נכון את הסיכונים, ובודאי אם לא ניהלתם את הסיכונים במלואם, יתכן שתמצאו את עצמכם במשבר: דלף מידע, פריצה לשרתים, עובד שגנב מידע או משבר המפריע לניהול השוטף של העסק. אנחנו מסוגלים להגיע אליכם ולספק לכם מעטפת לניהול המשבר ועד לחזרה לשגרה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר!