חוגגים עשור ל- Energy Team! לקראת שנת 2019

 

חברת Energy Team  חגגה בנובמבר האחרון עשור של פעילות ענפה בתחום ה-IT בשוק הישראלי, במסגרתה הובלנו תהליכים ופרויקטים משמעותיים ומורכבים במגוון תחומים עם אתגרים טכנולוגיים, תהליכים, ועסקיים, במגוון רחב לקוחות, בסקטורים שונים.

החברה נמצאת בהתעצמות וגידול תמידי מתוך חזון ברור שמנחה אותנו בתהליך והוא  - להטביע חותם בעולם ה-IT. האתגר כפי שאני רואה אותו הוא ביכולת לשלב בין מתן ערך משמעותי ללקוחותינו – קידמה טכנולוגית תומכת עסקים, הפיכת המורכב לפשוט וזינוק מתמיד בעשייה ובתפוקות, לצד פיתוח ההון האנושי, וצמיחה אישית וארגונית של החברה.

נמשיך לפעול, להיות חיוניים ללקוחותינו, שותפים אמיתיים לדרך ולמסע, ולקדם תהליכים משמעותיים בתעשיית ההייטק בישראל!

אנו שמחים לשתף אתכם בכלל, ובניוזלטר הזה, בחלק מהתכנים המקצועיים שלנו, מתוך מטרה לשתף מהניסיון ולסייע לכם לקדם תהליכים בארגונים שלכם. 

כעת, פנינו לקראת פתיחת שנת 2019 – שנת הדיגיטל!

בתחזית שלנו שנת 2019 תהיה שנה משמעותית לארגונים בקידום מסע הטרנספורמציה הדיגיטלית.

 

אנחנו מוצאים ארגונים במספר שלבים במסע: 

  • אלו שהחלו בשנים האחרונות את שלבי המימוש של הטרנספורמציה הדיגיטלית - מעצימים את ההשקעה בתחום, תוך מיקוד עשיה בשיפור הערך העסקי, והיכולת לצאת עם יכולות ושירותים עסקיים חדשים, כאלו שיאפשרו לחברה להיות פורצת דרך ולממש את האסטרטגית העסקית של הארגון.

  • אלו שהשקיעו בתכנון וגיבוש תכנית - להיכנס מהר לשלבי המימוש עם תוצרים ממשיים בשטח.

  • ואלו שעד כה החלו בצעדים קטנים בתחום - נדרשים להגביר קצב, לקצר טווחים, להשלים תהליכי תכנון תוך יציאה עם ישום ראשוני.

האתגר גדול ומורכב מאחר והוא מצריך שילוב של היכולת להגדיר את המטרות הנכונות לארגון מתוך ניתוח התמונה העסקית, ולא פחות חשוב היכולת ליישם את הפתרון הנכון, בטווחי זמן קצרים, תוך הקמת תשתית גמישה להתמודדות עם הרחבות ושינויים במסע.   

 

באתגר יקחו חלק מספר מוטיבים מרכזיים: מעבר לשיטות פיתוח חדשות, אימוץ יכולות הענן תוך שילוב ושימור ההשקעות הקיימות בארגון, ניצול טוב יותר של המידע תוך ישום יכולת אניטיקה ו-BI מתקדמות תומכות החלטה.  בכל אלו  האנשים והארגון יהוו גורם מפתח - היכולת לבצע התאמה למציאות המשתנה, רתימת הארגון לשינוי, השקעה רבה בחינוך - התאמות מקצועיות ותרבותיות, ושיפור תואם בתהליכים הפנים ארגוניים.

 

נשמח לבוא עמכם בקשר ולראות כיצד מסייעים לכם באתגרים אלו ואחרים.

 

שלכם, רועי פולניקוויאט

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive