לאור כניסתן לתוקף של תקנות הגנת הפרטיות: חברת Energy Team משיקה בימים אלו את סקר הגנת הפרטיות ו-GDPR

May 22, 2018

 

סקר הגנת הפרטיות הינו סקר מקיף הכולל בחינות רוחב ועומק של מערכות ומאגרי המידע ודרכי ההגנה עליהם בכל שלושת הרבדים הארגוניים: אנשים, תהליכים וטכנולוגיות מידע. השירות מציג שיתוף פעולה פורה עם חברת סייבר ואבטחת מידע Cytech ופירמה מובילה בתחום המשפט בישראל.

 

עם כניסתן לתוקף של תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע) בחודש זה וכניסתה לאכיפה של רגולציית הפרטיות של האיחוד האירופאי, ה-GDPR, מעתה יכללו את כל בעלי, מנהלי ומחזיקי מאגרי המידע מכל סוג ובכל מגזרי המשק: ציבורי ופרטי כאחד בחוקים אלו. יחיאל שטינמץ, יועץ מומחה להגנת פרטיות ב-Energy Team אמר כי "נדרשת הבנה מעמיקה של התקנות מחד, ושל עסקי הארגון ותצורת המערכת מאידך, על מנת להגדיר את התכנית הנדרשת ליישום, להימנע מהשקעה במקומות שלא נדרש ומיקוד עשיה בעיקר ובהכרחי".

התקנות מטילות חובות משמעותיות על כל הבעלים, המנהלים והמחזיקים של מאגרי מידע בישראל לאבטחת המידע שברשותם. אי מילוי הוראה מהוראות אלו בהיבטי פרטיות המידע והאחריות האישית הנדרשת ממחזיקי המידע, עלולה להביא להטלת סנקציות אישיות וקנסות גדולים במיוחד על הארגון ולהוות בסיס לתביעות.

השירות החדש, יציג בפני הארגון סקר של מצבו הנוכחי בהיבטי אבטחת המידע והגנת הפרטיות, יפרט את המשמעויות הטכנולוגיות והמשפטיות של הפערים שיתגלו ויציג תכנית פעולה לעמידה מלאה בדרישות. הסקר מספק פתרון מקיף שמותאם ללקוח, סביבתו העסקית והטכנולוגית, והרגולציות הרלוונטיות.

סקר הגנת הפרטיות מספק שיקוף ברור לכל גורמי הארגון ובפרט להנהלה, את מצב הגנת הפרטיות ואבטחת המידע, מהווה פלטפורמה לגיבוש תכנית עבודה, לצרכי הגנת הפרטיות בארגון ומשמש ככלי המסייע לעמידה חוקית ואתית בהגנת המידע הפרטי בארגון, כפי שנדרש מהחוקים הישראלים והרגולציה האירופאית.

רועי פולניקוויאט, מנכ"ל Energy Team, הוסיף וציין: "יצאנו לדרך עם השירות החדש לאחר שזיהינו את הקושי של ארגונים לגזור את המשמעויות הרלוונטיות עבור הארגון שלהם, והעובדה שהנושא מצריך מומחיות מתחומים שונים – מערכות מידע, סייבר ומשפט, וחיברנו את 3 תחומי ההתמחות לשירות אחד עם ממשק אחד מול הלקוח – הלקוח מקבל כיסוי טכנולוגי ומשפטי מגורם אחד מיומן ומנוסה".

מזה עשור חברת Energy Team מנהלת ומובילה פרויקטים גדולים ומורכבים בתעשייה הישראלית. החברה מתמחה בשירותי יעוץ, ניהול פרויקטים וניהול מוצרים. בין שירותי החברה נמנים: ניהול פרויקטים מורכבים, יעוץ אסטרטגי-טכנולוגי לדרגי ה-C LEVEL,  פרויקטיי המשכיות עסקית,  תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים מובילים, ייעול תהליכים, ניהול התקשרויות, יעוץ בתחומי  הענן, סקרי מערכות מידע מתקדמים ועוד.

החברה מונה כ- 30 מנהלי פרויקטים ויועצים ופעילה במגוון רחב של לקוחות בכל הסקטורים - בטחוני, אקדמיה, משרדי ממשלה, מוניציפלי, תעשייה, הייטק ועוד.

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive