הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל - בחירות 2018

February 27, 2018

 

 

אנו שומעים חדשות לבקרים על כך שההיי טק הוא הקטר של המשק הישראלי ושאנו The startup nation.

אני מאמין שהלשכה לטכנולוגיות המידע, צריכה ויכולה להיות הבית המקצועי של כלל הקהילה הטכנולוגית בארץ, המוערכת כיום כ 300,000 אנשי מקצוע מתחומי הידע הרבים בשדה הטכנולוגי. וכשאני אומר בית, אני מתכוון לבית בכל מובן המילה - המקום בו מעוצבים הערכים שלנו, נרכשות המיומנויות הבסיסיות שלנו והמקום אליו אנו מרגישים תחושת גאווה ושייכות.

אני מאמין שצריך וניתן לקדם חזון בו הלשכה מקדמת את המקצוענות, את הס...טנדרטיזציה, את התקשורת הקריטית בין הטכנולוגיה לבין העסקים והארגונים אותם היא אמורה לשרת והחשוב מכול, מקדמת את גיבוש מאגר המוחות העצום הזה לכדי קהילה מקצועית פעילה ותוססת המממשת את מלוא הפוטנציאל האדיר שיש בה.

בשנה החולפת, הקמתי את מרכז המצוינות לתשתיות IT בלשכה, ביחד עם מנהלי התשתיות של ארגונים רבים בישראל: בנקים, כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, קופות החולים, אקדמיה, יחידות צבאיות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות תקשורת, תעשייה ועוד. המרכז החל בגיבוש תקן ה- I4, סטנדרט התשתיות הישראלי המשולב, בהובלת מוקדי ידע בתחומים השונים ומובילי מגזר המתאימים אותו למגזרים השונים. מרגש לראות את ההיענות הרבה ואת הצורך הקיים לפורום מקצועי, המגיע מהשטח ופועל למען קידום המקצוענות בתחום תשתיות ה- IT.

כחבר נשיאות אפעל בכל כוחי ומרצי לקדם את חזון הלשכה כבית מקצועי לקהילה המורחבת של ההיי טק הישראלי, ולרתום ללשכה חברים רבים וטובים המאמינים בדרך.
אני קורא לכל מי ששותף לחזון זה, להשפיע ולהצביע בבחירות הקרובות לנשיאות הלשכה.

 

מתוך האתר של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

 

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive