שירותי החברה

 

מערכות מידע ארגוניות הינן חלק מליבת העסקים של כל ארגון. תפקידן לטפל ולתמוך בתהליכים הפנים ארגוניים כמו גם בתהליכים חוץ ארגוניים - מצד אחד לקוחות ומצד שני ספקים.

לרוב, על מנת להשיג אפקטיביות בהיבטי תהליכים ושירותיות מממשים את תפיסת "הלקוח במרכז", בחינת תהליכי "מסע הלקוח" ושרשרת האספקה – יישום תפיסות אלו מהווה את מסע הדיגיטל הארגוני.

אנחנו השותפים שלך במסע זה.

מסע הדיגיטל או המונח השגור טרנספורמציה דיגיטלית, הינו תהליך עומק שרובו איננו טכנולוגי.

האתגר הראשון הינו לזהות ולהגדיר את התהליכים הקיימים, אמצעי המחשוב העומדים לרשות הארגון ובחינת מידת האפקטיביות שלהם ביישום התהליכים.

המסע מצריך שינוי בחשיבה ובתרבות הארגונית והעלאת המודעות של כל אחד מהשותפים לתהליך. בהתאם מבוצעים שינויים והתאמות בתהליכי ונהלי עבודה, ממשקים בין המחלקות ותפיסת השירות.

האתגר הבא הינו הגדרת החזון של הארגון וממנו נגזרת תוכנית הדיגיטל האסטרטגית.

בהתאם לכך ייבחנו וייבחרו פלטפורמות טכנולוגיות מתאימות, יתקבלו החלטות אילו פלטפורמות ו/או כלים ישמרו ואילו יוחלפו. יבוצעו תהליכי התקשרות עם ספקים, פיתוח והתאמות של מערכות, ממשקים ואינטגרציה.

המטרה הינה להשיג מערכות תומכות תהליכים ויכולת איסוף נתונים עדכניים ונכונים, באמצעותם ניתן יהיה ליישם כלי בינה עסקית (BI) ולהביא לתהליכי קבלת החלטות מבוססי מידע.

אנחנו נלווה וננהל את מסע הדיגיטל שלך, על בסיס מתודולוגיות מוכחות וצוות רב ניסיון, החל משלב הניתוח הראשוני דרך הגדרת החזון והאסטרטגיה ועד להשגת יישום מלוא התוכנית האסטרטגית.

דיגיטל ומערכות מידע

העולם מצוי בעיצומו של תהליך טרנספורמציה מתשתיות קלאסיות לתשתיות ענן ואף ל- Multi cloud. ככל שהארגון ישכיל לבנות וליישם את האסטרטגיה הנכונה עבורו לתהליך הטרנספורמציה, כך הוא יוכל להגיע לחדשנות וצמיחה ארגונית ועסקית. כיצד נכון לבצע את תהליך המיגרציה לענן? אילו מערכות מידע להעלות לענן ואילו להשאיר בתשתית הארגונית? איך ממשיכים להגן על המידע הארגוני הרגיש ולמנוע מגופים עויינים גישה למידע הפרטי של הארגון ולקוחותיו? ואיך לעשות את כל זה תוך התייעלות כלכלית ותפעולית?

כל אלו הן שאלות מורכבות שארגונים רבים מתחבטים בהן במשך זמן רב ותהליך המיגרציה הולך ומתארך.

אנחנו נעזור לך לבנות את אסטרטגיית הענן הנכונה עבור הארגון שלך, המתאימה לצרכים הטכנולוגיים, העסקיים והרגולטיביים ולאחר מכן נלווה אותך בתהליך המורכב והמרגש של מימוש המסע לענן.

אסטרטגיית

Cloud

 
 

אנחנו השותפים שלך בביצוע תהליכי טרנספורמציה במרכזי המחשוב, ומוכנים לסייע ולקדם כל אתגר טכנולוגי.

ניכנס משלב הייזום, נסייע לבחון את חלופות הפתרון, נבצע את הבחינות הטכנו-כלכליות ונקדם את אישור הפרויקט בהנהלה, ומכאן נעבור איתך כשותפים מלאים לעשייה, לתכנון ויישום הפרויקט, עד העברתו לשלבי התפעול.

 

צוות הייעוץ שלנו מכיל מומחים במגוון רחב של תחומים טכנולוגיים: תשתיות IT, ארכיטקטורת מערכות מידע, פתרונות תקשורת, Compute, System ואחסון מידע, פתרונות Cloud, ייעול והטמעת תהלכי עבודה ו-ITIL, המשכיות עסקית (BCP & DRP), מודלים כלכליים, שיטות וכלים מתקדמים.

 

אנחנו מקדמים פרויקטים גדולים ומורכבים אצל לקוחות מובילים בתעשייה כגון:

  • בחינת פתרונות ואפיון צרכים לטכנולוגיות שונות ( VDI, מערכות ורשתות תקשורת, פתרונות HCI ועוד)

  • גיבוש אסטרטגיה למיגרציית ארגונים לענן

  • אפיון והקמת פתרונות DR

  • יישום תוכניות המשכיות עסקית, כולל תרגולים בפן הטכנולוגי והניהולי-עסקי

  • כתיבת והטמעת נהלים במגוון תחומים טכנולוגיים ותהליכיים

  • תכנון, הקמה ותהליכי מיגרציה וקונסולידציה של אתרי מחשוב גדולים ומורכבים

יש לך פרויקט מורכב? - אנחנו השותף שלך להצלחה עם צוות מומחים מולטי-דיסציפלינרי, עם יכולות הנעה וקידום והבנה עסקית גבוהה.

תשתיות, סייבר, תהליכים והמשכיות עסקית

 

ניהול פרויקטים  טכנולוגיים מורכבים 

יש לך פרויקט טכנולוגי מורכב על הכוונת? Energy Team תוביל אותו עבורך עד למטרה!

 

אנו נקצה לפרויקט צוות ייעודי, עתיר ניסיון בניהול פרויקטי IT, אשר ישמש כיד ימינך, ינהל עבורך את הפרויקט וייקח אחריות על ביצוע כל העבודה הכרוכה בו מקצה לקצה.

כשהאנשים שלנו פוגשים בפרויקט, הם קודם כל מבינים שהפרויקט נערך בקונטקסט ארגוני ומכאן שמשקיעים בלהבין את הארגון – אנשי המפתח, מערכות היחסים, ה- Subtext והאתגרים הארגונים; לאחר מכן הם מתאימים לארגון את מתודולוגיית הניהול הייעודית והמיטבית עבורו.

למה לבחור בנו לנהל עבורך את הפרויקט? בגלל ההצלחה המוכחת שלנו בפרויקטים מורכבים והניסיון רב השנים בתחום ניהול הפרויקטים, בגלל ההיכרות המעמיקה עם עולם התוכן הטכנולוגי, ובעיקר בגלל צוות המומחים שלנו המשלב ניסיון טכנולוגי, ידע רב בניהול תהליכים ארגוניים ויכולת בחינה מקיפה של כל ממדי הארגון.

 

אחריות מלאה שלנו, לראש שקט שלך!

 

שירותי מומחה 

(Professional Services)

יש לנו חזון - חושבים אנשים, משיגים תוצאות!

המטרה שלנו – להיות שותפים מלאים לאתגרי הלקוח ולסייע לו לעמוד במטרותיו באמצעות הענקת ביצוע מצוין, שירות בלתי רגיל, נאמנות אינטימית ושותפות מתמידה.

אנחנו עושים את זה באמצעות התמדה בהשקעה גבוהה מאוד במשאב האנושי שלנו, מלווים אותם לאורך כל הדרך בעבודה השוטפת שלהם אצל הלקוחות, מדריכים ומכשירים אותם לבצע את התפקיד שלהם על הצד הטוב ביותר.

אנחנו חברת יעוץ וטכנולוגיה מובילה, העוסקת בפרויקטים מאתגרים ומורכבים בתעשייה, שותפים למסע הדיגיטלי והטכנולוגי של הלקוחות שלנו ולכן – אנחנו יודעים להביא את הצוות, המומחיות והאנשים המתאימים לשולחן העבודה!

אז מה אנחנו מספקים?

מומחים סופר איכותיים (הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי) ממגוון עולמות תוכן הנדרשים כיום ללקוחותינו –Devops, Cloud, Big Data, ארכיטקטים ומהנדסי מערכת, מנהלי פרויקט ומוצר ועוד.

אנחנו יודעים להתאים את המומחה הנכון עבור הארגון והפרויקט הרלוונטי ולקחת אחריות מלאה על הצלחת הפרויקט.

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

הערבה 1, גבעת שמואל

 

טלפקס. 077-3442075 | info@energyteam.co.il