מתודולוגיות | PMP

 

הנה עובדה:

למעלה מ- 60% מהפרויקטים המבוצעים בסביבה עתירת ידע וטכנולוגיה נכשלים.

 

ולמה זה?

פחד משינויים, התכווננות לבינוניות, חשש מלהיראות רע בפני ההנהלה ופוליטיקה ארגונית - הן רק חלק מהגורמים לכישלון פרויקטים.

 

המון שאלות נשארות פתוחות וללא תשובות חד משמעיות, כאשר מחפשים את הסיבה האמיתית לכישלון פרויקטים, ויותר מכך, כשמחפשים נקודת פתיחה טובה ליציאה לקראת ביצוע של פרויקט מוצלח.

 

אז מה עושים?

כמוסמכי PMP , מנהלי הפרויקטים ב-ET מנהלים את הפרויקט בשיטתיות, על פי המתודולוגיה של ה-PMBOK (project management body of knowledge), ובכך "מנצחים" על 11 תחומי הידע שמכיל הפרויקט (כגון – ניהול התכולה, התקשורת, התקציב, רכש, אינטגרציה וכו'), מטמיעים בארגון את השיטות המתאימות לו ומביאות את הפרויקט לסיום מוצלח ובעל השפעה חיובית על הארגון.

 

מרגע התנעת הפרויקט ובמהלך שלבי התכנון המוקדמים, אנו ב-ET מקפידים על הפרטים הקטנים ביותר (לא לחינם תמיד אומרים שאלוהים נמצא שם...). מניסיוננו העשיר למדנו כי פרויקט מוצלח מתחיל בתכנון מפורט ומדויק.

 

אנו ב-ET מאמינים בשיטת ה-tailor made, בה הפתרון הניהולי והמקצועי מותאם אישית עבור כל ארגון ועבור כל פרויקט, לאור המטרות והיעדים שהגדיר הארגון ביציאה למסע הפרויקטלי, וכל זאת - כשמתודת ה-PMP מתלווה לפרויקט ומסייעת למנהליו.

 

כחברה אשר חרטה על דגלה להשפיע ולהשאיר חותם בחברות ובארגונים בהן היא מובילה ומנהלת פרויקטים, ET דואגת להתאים את המתודולוגיה לסוג הפרויקט והארגון.
אנחנו ב-ET מביאים לידי ביטוי את הידע והיכולות שצברנו עם השנים, מיישמים את מתודולוגיית ה-PMP , מנהלים את הפרויקט תוך ראיה הוליסטית וירידה לפרטים, ומביאים את הפרויקט לקו הסיום כפרויקט מנצח. 

 

אנחנו ב-Energy Team  הבנו שכדי לנהל פרויקטים בצורה מוצלחת, צריך להעז ולשבור מוסכמות והנחות מוקדמות ולצאת למסע משותף עם הארגון לקראת ביצוע פרויקט וסיום מוצלח.

מנהלי הפרויקטים ב-ET מוסמכי הקורס היוקרתי PMP ובעלי ניסיון רב בניהול פרויקטים בסביבה עתירת ידע ובסביבות עבודה מסורתיות.

" Why do so many professionals say they are project managing, when what they are actually doing is firefighting?..."  Colin Bentle

 

למה Energy Team?

 

1. הכרות מעמיקה עם עולם התוכן הטכנולוגי והתשתיתי.

2. ניסיון רב שנים בתחום ניהול פרויקטי תשתיות והערכת תשתיות.

3. צוות מומחים מולטי דיסציפלינרי המשלב ניסיון טכנולוגי יחד עם ידע רב בניהול. תהליכים ארגוניים, ויכולת בחינה מקיפה של כל מימדי הארגון.

4. מוצר סופי בהיר ומפורט, הכולל המלצות לפעולה, לוחות זמנים וסדרי עדיפויות.