חטיבת EPRO

יש לנו חזון – חושבים אנשים, משיגים תוצאות!

המטרה שלנו – להיות שותפים מלאים לאתגרי הלקוח ולסייע לו לעמוד במטרותיו באמצעות הענקת ביצוע מצוין, שירות בלתי רגיל, נאמנות אינטימית ושותפות מתמידה.

אנחנו עושים את זה באמצעות התמדה בהשקעה גבוהה מאוד במשאב האנושי שלנו, מלווים אותם לאורך כל הדרך בעבודה השוטפת שלהם אצל הלקוחות, מדריכים ומכשירים אותם לבצע את התפקיד שלהם על הצד הטוב ביותר.

אנחנו חברת יעוץ וטכנולוגיה מובילה, העוסקת בפרויקטים מאתגרים ומורכבים בתעשייה, שותפים למסע הדיגיטלי והטכנולוגי של הלקוחות שלנו ולכן – אנחנו יודעים להביא את הצוות, המומחיות והאנשים המתאימים לשולחן העבודה!

אז מה אנחנו מספקים?

מומחים סופר איכותיים (הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי) ממגוון עולמות תוכן הנדרשים כיום ללקוחותינו –Devops, Cloud, Big Data, ארכיטקטים ומהנדסי מערכת, מנהלי פרויקט ומוצר ועוד.

אנחנו יודעים להתאים את המומחה הנכון עבור הארגון והפרויקט הרלוונטי ולקחת אחריות מלאה על הצלחת הפרויקט.

לפרטים נוספים ויצירת קשר!

פרויקטים טכנולוגיים מורכבים

יש לך פרויקט טכנולוגי מורכב על הכוונת? Energy Team תוביל אותו עבורך עד למטרה!

כשהאנשים שלנו פוגשים בפרויקט, הם קודם כל מבינים שהפרויקט נערך בקונטקסט ארגוני ומכאן שמשקיעים בלהבין את הארגון – אנשי המפתח, מערכות היחסים, ה- Subtext והאתגרים הארגונים; לאחר מכן הם מתאימים לארגון את מתודולוגיית הניהול הייעודית והמיטבית עבורו.

למה לבחור בנו לנהל עבורך את הפרויקט? בגלל ההצלחה המוכחת שלנו בפרויקטים מורכבים והניסיון רב השנים בתחום ניהול הפרויקטים, בגלל ההיכרות המעמיקה עם עולם התוכן הטכנולוגי, ובעיקר בגלל צוות המומחים שלנו המשלב ניסיון טכנולוגי, ידע רב בניהול תהליכים ארגוניים ויכולת בחינה מקיפה של כל ממדי הארגון.

אחריות מלאה שלנו, לראש שקט שלך!

שירותי UX / UI

פיתוח מערכות הוא תחום מורכב ומשמעותי, הכולל הרבה נדבכים. הנטייה של מרבית הארגונים היא להשקיע באנשי פיתוח, בטכנולוגיות מתקדמות ובתשתיות חזקות ויציבות שיבטיחו את איכות המוצר וערכו, בעוד שמשתמשי המערכת חווים את איכות המוצר בעיקר דרך המסך ובנקודה הזאת- המערכת שלכם נמדדת.

תחום חוויית המשתמש שינה את האופן שבו אנו מייצרים מוצרים והבשורה הגדולה היא- המשתמש הוא במרכז.

הרבה לפני שיש מערכת חשוב להבין למי היא מיועדת, על איזה צורך היא מגשרת ואיזה ערך היא מספקת, כל זאת- בראי המשתמש.

תפקידנו, מאפייני החוויה, הוא לתרגם את דרישות המוצר והפונקציונאליות לכדי שפה גרפית לצורך השגת הערך העסקי שמוגדר ברגע שהמשתמשים פוגשים את המוצרים.

אנו ב- Energy Team מזמינים אתכם לחוויה מרתקת, יצירתית ופורצת דרך בעולם הדיגיטאל. אנו נאפיין, נעצב, נבדוק ונלווה את הפרויקט כדי להבטיח את חווית המשתמש הטובה ביותר עבור המערכות שלכם.