שירותי החברה

דיגיטל ומערכות מידע

מערכות מידע ארגוניות הינן חלק מליבת העסקים של כל ארגון. תפקידן לטפל ולתמוך בתהליכים הפנים ארגוניים כמו גם בתהליכים חוץ ארגוניים - מצד אחד לקוחות ומצד שני ספקים.

לרוב, על מנת להשיג אפקטיביות בהיבטי תהליכים ושירותיות מממשים את תפיסת "הלקוח במרכז", בחינת תהליכי "מסע הלקוח" ושרשרת האספקה – יישום תפיסות אלו מהווה את מסע הדיגיטל הארגוני.

אנחנו השותפים שלך במסע זה.

מסע הדיגיטל או המונח השגור טרנספורמציה דיגיטלית, הינו תהליך עומק שרובו איננו טכנולוגי.

האתגר הראשון הינו לזהות ולהגדיר את התהליכים הקיימים, אמצעי המחשוב העומדים לרשות הארגון ובחינת מידת האפקטיביות שלהם ביישום התהליכים.

המסע מצריך שינוי בחשיבה ובתרבות הארגונית והעלאת המודעות של כל אחד מהשותפים לתהליך. בהתאם מבוצעים שינויים והתאמות בתהליכי ונהלי עבודה, ממשקים בין המחלקות ותפיסת השירות.

האתגר הבא הינו הגדרת החזון של הארגון וממנו נגזרת תוכנית הדיגיטל האסטרטגית.

בהתאם לכך ייבחנו וייבחרו פלטפורמות טכנולוגיות מתאימות, יתקבלו החלטות אילו פלטפורמות ו/או כלים ישמרו ואילו יוחלפו. יבוצעו תהליכי התקשרות עם ספקים, פיתוח והתאמות של מערכות, ממשקים ואינטגרציה.

המטרה הינה להשיג מערכות תומכות תהליכים ויכולת איסוף נתונים עדכניים ונכונים, באמצעותם ניתן יהיה ליישם כלי בינה עסקית (BI) ולהביא לתהליכי קבלת החלטות מבוססי מידע.

 

אנחנו נלווה וננהל את מסע הדיגיטל שלך, על בסיס מתודולוגיות מוכחות וצוות רב ניסיון, החל משלב הניתוח הראשוני דרך הגדרת החזון והאסטרטגיה ועד להשגת יישום מלוא התוכנית האסטרטגית.

דיגיטל ומערכות מידע

נשמח לספר לך עוד

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

הערבה 1, גבעת שמואל

 

טלפקס. 077-3442075 | info@energyteam.co.il