דוד בן טולילה | יו"ר ומייסד החברה/סגן יו"ר הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

 

 

נשוי ליעלי וגר בצור יצחק. קם בחמש כל יום והולך לישון אחרי "ערב חדש". מנסה לאכול בריא, לחיות בריא ולחשוב בריא. מדי פעם זה גם מצליח. אם לא היה מנכ"ל החברה היה קואצ'ר באיזה מקום ניו אייג'י.

על התפקיד: במלחמת לבנון השניה הייתי מהנדס מערכת בחברת אלביט. החברה נדרשה לספק לצבא יכולת של ממשק בין המערכת שפותחה בחברה לבין מסופונים שיסופקו לכוחות הלוחמים שנכנסים פנימה. בבוקר יום שישי התכנסו בחברה כלל הגורמים הרלוונטיים ובמוצאי שבת היה ממשק. נדהמתי.

אם היינו צריכים לעשות זאת ללא המלחמה, זה היה לוקח לפחות שנתיים. מכאן, שיש משהו באופן "המסודר" ו"השגרתי" בו אנו מנהלים פרויקטים שיוצר בזבוז מטורף של זמן ואינו מתקרב למצות את היכולת האנושית.

הקמתי  את החברה במטרה להטביע חותם בעולם הניהול הארגוני ולתת ערך מוסף משמעותי בניהול פעילויות מורכבות עם דגש על הגורם האנושי ועל מה שמניע אותו.

 

 

היסטוריה מקצועית:

ראש מדור תשתיות ביחידת המחשוב של חמ"ן - התחלתי כאיש סיסטם Open VMS, תשעה חודשים לאחר חזרתי מקק"צ קיבלתי פיקוד על מדור הסיסטם החיילי שהיה אחראי על ביסוס תשתית הניטור והבקרה ויציאה לרכש לתשתית האחסון המרכזית הראשונה ביחידה (בנפח שאז היה עצום של 1.5TB :-). לאחר שש שנים בצבא עברתי לאלביט שם עבדתי בפרויקט צבא יבשה דיגיטלי (צי"ד) עבור הצבא. עזבתי את אלביט עם חלום עצום בלב להקים את אנרג'י טים (שם החברה כבר נקבע אצלי אז) וכיום אני מגשים אותו.

 

לימודים והכשרות:

תואר שני בהצטיינות במנהיגות פוליטית וציבורית באוניברסיטת ת"א

תואר שני בהצטיינות יתרה בדיפלומטיה ובטחון באוניברסיטת ת"א

תואר ראשון בהצטיינות בניהול ומדעי המדינה באוניברסיטה הפתוחה

מוסמך PMP, מוסמך ITIL ובעל הסמכת אימון בינלאומית CPCC

בוגר ממר"מ

david@energyteam.co.il 

054-7208474