הערך המוסף שלנו – בשבילך

 

הכרות מעמיקה עם עולם התוכן הטכנולוגי (Data Centers, DRP, BCP ועוד)

ניסיון רב שנים בתחום ניהול הפרויקטים, ניהול התקשרויות, ביצוע הערכות פרויקטים וכד'

צוות מומחים מולטי דיסציפלינרי המשלב ניסיון טכנולוגי יחד עם ידע רב בניהול תהליכים ארגוניים ויכולת בחינה מקיפה של כל ממדי הארגון.

שליטה מלאה בכל מגוון המוצרים והפתרונות המובילים בשוק והתאמה מדויקת של הפתרון לצרכי הארגון.

שיטה מובנית המתייחסת באופן מקיף וכולל לתהליך מימוש הפרויקט ולמכלול הגורמים המשפיעים עליו, ומספקת מענה מהיר לכל התהליכים העסקיים.

פתרון מקצה לקצה, המוביל לקיצור בלוחות הזמנים ולחסכון משמעותי בעלויות.

מאחורי כל פרויקט מוצלח – עומדים אנשים שהצלחת הפרויקט חשובה להם

אנחנו מאמינים, שהצלחת הפרויקט מותנית לא רק ביכולות הטכניות והניהוליות של מנהל הפרויקט אלא גם ביכולותיו להניע את כל הגופים ומקבלי ההחלטות בארגון ומחוצה לו.כל מנהלי הפרויקטים בEnergyTeam הם אנשים בעלי ידע טכני מעמיק בתשתיות IT, ניסיון רב בניהול פרויקטים ובעיקר - יכולות מנהיגות והנעת עובדים מוכחות.

 

אנחנו מבינים את חשיבות שיתוף הפעולה הפנים ארגוני בפרויקט, ואת השלכותיו על משאבי הארגון, לקוחותיו, רווחיותו, מעמדו, ועמידתו ביעדיו ולכן תהליך העבודה שלנו מבוסס על הכרות מעמיקה עם הנפשות הפועלות, קשר רציף עם כל אחד מהמעורבים בפרויקט ומתן מענה מיידי לכל צורך העולה מהשטח.לא בכדי נרשמות לזכותנו הצלחות רבות המובילות, בין היתר, לקיצור לוחות זמנים והוזלת עלויות משמעותית.

הנעת הגופים המעורבים -

 

Simplify. יוצאים לדרך...

כדי להצליח לממש פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר,
אנחנו מאמינים שלא מספיק לבחון אותם ברמה התשתיתית, הביצועית והטכנולוגית, אלא גם ברמה האנושית והארגונית.

 

היכולת של הגורמים האנושיים לקדם או לטרפד מהלך של מימוש פרויקט היא עצומה,
ואנחנו ערוכים להתמודד עם כל אלה, בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

 

כשהפרויקט במרכז – אנחנו חותרים לעברו תוך התמודדות עם כל מה שקורה סביבו: נטרול התנגדויות, העצמת מעורבות ורתימת כל הנוגעים בדבר לנושא.


בעוד עובדי הארגון נאלצים לנתב את הפרויקט בין שלל משימותיהם השוטפות, אנו מקצים לכל פרויקט צוות אובייקטיבי, מקצועי וממוקד מטרה, המתנהל באמצעות שיטה מובנית, מתודולוגית וברורה ומשמש כזרוע הביצועית של מקבל ההחלטות הבכיר בארגון.

 

הניסיון שלנו, הבנתנו את התרבות הארגונית והחשיבות הרבה שאנו מייחסים לתכנון המוקדם, מאפשרים לנו להבטיח – ולקיים ביצוע איכותי, בזמן קצר ותוך חסכון משמעותי בעלויות.

קיצור זמנים,

חסכון בעלויות

 

למה Energy Team?

 

1. הכרות מעמיקה עם עולם התוכן הטכנולוגי והתשתיתי.

2. ניסיון רב שנים בתחום ניהול פרויקטי תשתיות והערכת תשתיות.

3. צוות מומחים מולטי דיסציפלינרי המשלב ניסיון טכנולוגי יחד עם ידע רב בניהול. תהליכים ארגוניים, ויכולת בחינה מקיפה של כל מימדי הארגון.

4. מוצר סופי בהיר ומפורט, הכולל המלצות לפעולה, לוחות זמנים וסדרי עדיפויות.