משולש ההצלחה בניהול וגיוס עובדים טכנולוגיים

Share it

דיקלה אביאל, מנהלת יחידת EPRO

מנהלות הגיוס בחברות השונות יחד עם המנהלים המקצועיים, משקיעים זמן רב בפרופיילינג טרם פרסום המשרות. התהליך לעיתים קרובות ארוך ומייגע ודורש מהמנהל שגם במילא טובע בשוטף לפנות זמן לא מבוטל בגיוס עובד שאמור בסופו של דבר לתת לו שירות איכותי ויציב לאורך זמן.

פרסמתם את המשרה- מבול של קורות חיים… 95% מהם אפילו לא בכיוון 5% עוברים אולי שלב ראשוני.. ניסיון נוסף- יש הצלחתם לגייס העובד מתחיל בתאריך המיועד!

מה עכשיו? אתם משקיעים בעובד בונים עליו בניינים אחרי שנה וחצי בממוצע הוא אורז את עצמו ועובר לאתגר הבא…

מוכר לכם?

תחושה שלי שחלקכם כרגע מהנהנים ונאנחים ולא מתחושת רווחה..

בעולם של הצפה במידע וגירויים חיצוניים אינסופיים- גיוס וניהול עובדים הופך להיות מאתגר עוד יותר.

התחרות המטורפת על כל מועמד והאתגר בשימור העובדים לצד חוסר הוודאות שמביאה איתה התקופה הנוכחית מחייבים אותנו להיות יצירתיים אג'יליים דינמיים ובעיקר מאוד מחוברים לשטח!

אנחנו מובילים בתחום ניהול פרויקטים תכנון וארכיטקטורה בעולמות IT ומערכות מידע. את ניסיוננו הרב יצקנו לתוך יחידת הEPRO שנולדה מתוך ליבת העשייה שלנו, והוקמה על מנת לתת לכם מענה אופטימלי לפרויקט המאתגר שנקרא גיוס וניהול עובדים. ה-EPRO הינה יחידה ייעודית המתמחה במתן שירותי מיקור חוץ וPS לחברות בשוק הישראלי .

הקשר האישי מתחיל בחיבור עם הלקוח, בהבנת הצרכים שלו והתרבות הארגונית הנהוגה אצלו וכמובן בצוות העובדים אותו הוא או היא מנהלים .במקביל חשוב לשמור על חוויה חיובית גם למועמד חוויה של תקשורת אישית ורציפה תוך שמירה על כבודו כמחפש עבודה.

אך העבודה המשמעותית מתחילה עם גיוסו של העובד לאתר הלקוח. קיימים לא מעט מחקרים שמוכיחים כי שכר העובד אינו בדרגת חשיבות הגבוהה ביותר ואף לא השניה .. רוב העובדים מחפשים ותרים אחר תחושת המשמעות שמובילה בסופו של דבר לקידום העובד הן ברמת התפקיד והן בשכר.

בתפקידי כמנהלת יחידת EPRO, אני מבינה שכדי להצליח בפרויקט המאתגר הזה, אנו חייבים לעטוף את הלקוח המועמד והעובד באנשי טכנולוגיה מהטובים ביותר לצד נשות HR סופר מקצועיות. כך העובד מרגיש תחושה של העצמה הן מקצועית והן אישית והלקוח נהנה מתפוקות גבוהות ואיכותיות.

על רקע ההבנה הזו, יחד עם המעטפת הטכנולוגית והמקצועית, יחידת הEPRO נותנת מענה אופטימלי הן לעובד והן ללקוח ובכך מייצרת משולש הצלחה עצום בחווית העובד-לקוח-חברה.

Energy Team

מתמחים בשירותים בתחומי תשתיות ה- IT, דיגיטל ומערכות מידע, אסטרטגיית Cloud, המשכיות עסקית ותהליכים.

אנחנו מלווים את לקוחותינו בתהליך משלב היזום ועד לשלב המימוש, באמצעות שירותי ניהול פרוייקט ומוצר באיכות גבוהה המבטיחים שלמות של הפתרון.

הצטרפו אלינו לעדכונים

הירשמו עכשיו כדי לקבל הטבות ועדכונים בלעדיים מדי שבוע!

עקבו אחרינו במדיה